LODOWE KARTY PRACY

Zimne lody dla ochłody… chyba nie ma nikogo takiego, kto by w upalny dzień nie marzył o pysznych, zimnych  lodach… Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na lodowe karty pracy, które mogą się przydać podczas upalnych dni 🙂

Zadania przygotowałam w wersji czarno-białej oraz kolorowej, a materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


LODOWE KARTY PRACY

PDF

LODOWE KARTY PRACY – ZESTAW 1

LODOWE KARTY PRACY – ZESTAW 2

LODOWE KARTY PRACY – ZESTAW 3


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...