BOŻONARODZENIOWE KARTY PRACY – zestaw 1

Przykładowe karty pracy, które można wykorzystać w czasie zbliżających się świąt…


bozenarodzenie-24 bozenarodzenie-23 bozenarodzenie-22 bozenarodzenie-21 bozenarodzenie-20 bozenarodzenie-19 bozenarodzenie-18 bozenarodzenie-16 bozenarodzenie-15bozenarodzenie-14 bozenarodzenie-13 bozenarodzenie-12 bozenarodzenie-11 bozenarodzenie-10 bozenarodzenie-9   bozenarodzenie-8 bozenarodzenie-7 bozenarodzenie-6 bozenarodzenie-5 bozenarodzenie-4 bozenarodzenie-3 bozenarodzenie-2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...