WIOSENNE KARTY PRACY – zestaw 2

Poniżej znajdziecie koleje karty pracy, które można wykorzystać z nadejściem wiosny 🙂 zestaw 1 zawierał głównie karty matematyczne, natomiast w tym zestawie skupiłam się na treściach polonistycznych. Karty pracy przygotowałam w dwóch wersjach: kolorowej i czarno-białej. Tym razem materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


KARTY PRACY

SYLABY KARTY PRACY (KOLOROWE)

SYLABY KARTY PRACY (CZARNO-BIAŁE)

RYSUJ PO ŚLADZIE

LITERY KARTY PRACY (CZARNO-BIAŁE)

LITERY – KARTY PRACY (KOLOROWE)


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...