EKO-DYPLOMY czyli coś na zakończenie przedszkolnych eko-zbiórek

Nie wiem jak u Was, ale w moim przedszkolu już od paru lat prowadzimy rożnego rodzaju eko-zbiórki dzięki, którym nie dość, że pomagamy naszemu środowisku naturalnemu to jeszcze wspomagamy budżet naszego przedszkola i nie tylko. W czasie trwania roku szkolnego dzieci wraz z rodzicami przynoszą zużyte baterie, puszki i makulaturę. Nie są to jedyne akcje… także staramy się pomagać innym dzieciom podczas zbierania plastikowych zakrętek. Natomiast w czasie jesieni zbieramy orzechy, kasztany i żołędzie, które przekazujemy leśniczemu 🙂

Dlatego, gdy zbliża się koniec roku, warto nagrodzić wszystkich pamiątkowym dyplomem. Poniżej znajdziecie kilka wzorów takich dyplomów 🙂 materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


EKO-DYPLOMY

PDF

DYPLOM – ZBIÓRKA PUSZEK 1

DYPLOM – ZBIÓRKA PUSZEK 2

DYPLOM – ZBIÓRKA BATERII

DYPLOM – ZBIÓRKA MAKULATURY

DYPLOM – ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH BUTELEK

DYPLOM – ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK 1

DYPLOM – ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK 2

DYPLOM – ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK 3

A w waszych przedszkolach jakie jeszcze prowadzicie eko-zbiórki???


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...