Kilka moich pomysłów na karty pracy, które można wykorzystać w Walentynki 🙂 🙂 🙂 Karty przygotowałam w dwóch wersjach: kolorowej i czarno-białej. Grafikę , którą wykorzystałam podczas przygotowywania materiałów znalazłam na stronie MyCuteGraphics. Jak Wam się podobają ???

Materiały zapisała jako pliki JPEG, więc pobieramy jak zdjęcia 🙂 klikamy w kartę, gdy się powiększy, klikamy prawym klawiszem myszki i wybieramy „zapisz grafikę jako” 🙂


KARTY PRACY

JPEG


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB I DZIEL SIĘ SWOIMI POMYSŁAMI 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?