WAKACJE… napis

Poniżej znajdziecie kilka wzorów literek z których możecie ułożyć wakacyjne napisy 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


LITERKI

Z poniższych wzorów literek powstanie jedynie napis WAKACJE 🙂

WAKACJE – NAPIS (literki) 1

WAKACJE – NAPIS (literki) 2

WAKACJE – NAPIS (literki) 3

LITERKI NA CHORĄGIEWKACH

Z literek umieszczonych na chorągiewkach powstaną między innymi takie napisy jak: WAKACJE, BEZPIECZNE WAKACJE, WAKACJE TUŻ, TUŻ…, WKRÓTCE WAKACJE, TO JUŻ WAKACJE!, ŻYCZMY BEZPIECZNYCH WAKACJI, W KOŃCU WAKACJE itd. 🙂

WAKACJE – NAPIS 1.

WAKACJE – NAPIS 2.


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥
DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...