Poniżej znajdziecie kilka wzorów literek z których możecie ułożyć wakacyjne napisy 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


LITERKI

Z poniższych wzorów literek powstanie jedynie napis WAKACJE 🙂

WAKACJE – NAPIS (literki) 1

WAKACJE – NAPIS (literki) 2

WAKACJE – NAPIS (literki) 3

LITERKI NA CHORĄGIEWKACH

Z literek umieszczonych na chorągiewkach powstaną między innymi takie napisy jak: WAKACJE, BEZPIECZNE WAKACJE, WAKACJE TUŻ, TUŻ…, WKRÓTCE WAKACJE, TO JUŻ WAKACJE!, ŻYCZMY BEZPIECZNYCH WAKACJI, W KOŃCU WAKACJE itd. 🙂

WAKACJE – NAPIS 1.

WAKACJE – NAPIS 2.


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥
DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?