Poniżej znajdziecie dwa wzory literek, z których możecie stworzyć takie napis jak: DZIEŃ POCZTY, WITAMY LISTONOSZA, DZIEŃ LISTONOSZA, DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ itd. Starałam się, aby w każdym wzorze pojawiły się wszystkie litery alfabetu, ale nie ukrywam, że mogłam pominąć jedną lub kilka literek 🙂 Litery zapisane są jako pliki PDF i nie są ułożone w kolejności alfabetycznej oraz w sumie nie tworzą żadnego sensownego napisu… po prostu drukujecie sobie te literki, które potrzebujecie do przygotowania własnych napisów.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

WZORY LITEREK

DZIEŃ POCZTY – NAPIS 1