DZIEŃ POCZTY napis…

Poniżej znajdziecie dwa wzory literek, z których możecie stworzyć takie napis jak: DZIEŃ POCZTY, WITAMY LISTONOSZA, DZIEŃ LISTONOSZA, DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ itd. Starałam się, aby w każdym wzorze pojawiły się wszystkie litery alfabetu, ale nie ukrywam, że mogłam pominąć jedną lub kilka literek 🙂 Litery zapisane są jako pliki PDF i nie są ułożone w kolejności alfabetycznej oraz w sumie nie tworzą żadnego sensownego napisu… po prostu drukujecie sobie te literki, które potrzebujecie do przygotowania własnych napisów.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


WZORY LITEREK

DZIEŃ POCZTY – NAPIS 1

DZIEŃ POCZTY – NAPIS 2

Więcej pocztowych inspiracji znajdziecie >>>TUTAJ<<<


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...