Zainspirowana wcześniej opublikowanymi przeze mnie pirackimi zabawami postanowiłam przygotować pirackie napisy… Poniżej znajdziecie kilka wzorów. Literki są tylko w wersji na chorągiewkach ponieważ piraci kojarzą mi się z pirackimi banderami 🙂 i stąd też pomysł na stworzenie właśnie takich literek. Możecie je również wykorzystać jako napis na Dzień Dziecka, a TUTAJ znajdziecie inne wzory literek.

Jeżeli szukacie zabaw inspirowanych pirackimi poszukiwaniami skarbów to znajdziecie je TUTAJ 🙂

Z literek można ułożyć m.in. takie napisy jak:

  • PIRACI!
  • DZIEŃ DZIECKA
  • PIRACKI DZIEŃ DZIECKA
  • PRZEDSZKOLNI PIRACI
  • PIRACI I WIELKIE POSZUKIWANIA SKARBU

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


LITERKI NA CHORĄGIEWKACH

PIRACI – WZÓR 1

PIRACI – WZÓR 2

PIRACI – WZÓR 3


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥
DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account