Zainspirowana wcześniej opublikowanymi przeze mnie pirackimi zabawami postanowiłam przygotować pirackie napisy… Poniżej znajdziecie kilka wzorów. Literki są tylko w wersji na chorągiewkach ponieważ piraci kojarzą mi się z pirackimi banderami 🙂 i stąd też pomysł na stworzenie właśnie takich literek. Możecie je również wykorzystać jako napis na Dzień Dziecka, a TUTAJ znajdziecie inne wzory literek.

Jeżeli szukacie zabaw inspirowanych pirackimi poszukiwaniami skarbów to znajdziecie je TUTAJ 🙂

Z literek można ułożyć m.in. takie napisy jak:

  • PIRACI!
  • DZIEŃ DZIECKA
  • PIRACKI DZIEŃ DZIECKA
  • PRZEDSZKOLNI PIRACI
  • PIRACI I WIELKIE POSZUKIWANIA SKARBU

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


LITERKI NA CHORĄGIEWKACH

PIRACI – WZÓR 1

PIRACI – WZÓR 2

PIRACI – WZÓR 3


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥
DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?