Poniżej znajdziecie literki potrzebne do stworzenia serduszkowego napisu „DZIEŃ BABCI” i „DZIEŃ DZIADKA”. Przygotowane literki są w dwóch wersjach i rożnych kolorach, zatem sami możecie dobierać serduszka w takim kolorze jaki Wam najbardziej odpowiada:)
DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

„LAJKUJCIE” LUB KOMENTUJCIE 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account