Tym razem coś w sam raz na Dzień Dziecka, czyli Certyfikaty przygotowane specjalnie dla przedszkolaków 🙂 Poniżej znajdziecie kilka wzorów 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


CERTYFIKATY

PDF

CERTYFIKAT

SUPER PRZEDSZKOLAKA

CERTYFIKAT (SUPER PRZEDSZKOLAKA) 1

CERTYFIKAT (SUPER PRZEDSZKOLAKA) 2

CERTYFIKAT (SUPER PRZEDSZKOLAKA) 3

CERTYFIKAT

SUPER DZIECIAKA

CERTYFIKAT (SUPER DZIECIAKA) 1

CERTYFIKAT (SUPER DZIECIAKA) 2

CERTYFIKAT (SUPER DZIECIAKA) 3

CERTYFIKAT (SUPER DZIECIAKA) 4

PIRACKIE CERTYFIKATY

Poniższe wzory powstały z myślą o tych, którzy planują zorganizować swoim przedszkolakom

 Piracki Dzień Dziecka 🙂

a kilka  pirackich zabaw znajdziecie TUTAJ 🙂

CERTYFIKAT (SUPER PIRATA) 1

CERTYFIKAT (SUPER PIRATA) 2

CERTYFIKAT (PRZEDSZKOLNEGO PIRATA) 1

CERTYFIKAT (PRZEDSZKOLNEGO PIRATA) 2

CERTYFIKAT (GRZECZNEGO PIRATA) 1

CERTYFIKAT (GRZECZNEGO PIRATA) 2

CERTYFIKATY

DLA

CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI

CERTYFIKAT (SUPER DZIEWCZYNKI) 1

CERTYFIKAT (SUPER CHŁOPCA) 1

Jak Wam się podobają???


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥
DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?