WIOSENNE KARTY PRACY – zestaw 1

Poniżej znajdziecie kilka kart pracy dotyczących zwiastunów wiosny 🙂 może komuś się przydadzą 🙂 Materiały zapisałam jako pliki JPEG, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂

Dodatkowo na stronie znajdziecie inne materiały dotyczące wiosny takie jak:

  • WIOSENNE KWIATY  1 – PLANSZE (TUTAJ)
  • WIOSENNE KWIATY 2 – PLANSZE (TUTAJ)
  • ZWIASTUNY WIOSNY – WIERSZ + ILUSTRACJE (TUTAJ)
  • ZWIASTUNY WIOSNY – PLANSZE (TUTAJ)

aby przejść do wskazanych materiałów wystarczy kliknąć napis „TUTAJ” 🙂


KARTY PRACY


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA fb 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

4 komentarze

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...