Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia często z dziećmi pieczemy pierniczki lub inne ciasteczka, które potem dekorujemy. Zdarza się jednak i tak, że z różnych przyczyn nie możemy upiec z dziećmi świątecznych ciasteczek. Dlatego fajnie wykorzystać pomysł na  zabawę w pieczenie ciasteczek – „Pieczemy ciasto” Klanza. Gdy już upieczemy ciasteczka naprawdę lub tylko w zabawie, można wspólnie z dziećmi rozwiązać kilka zadań zamieszczonych poniżej.


KARTY PRACY

PIERNIKOWE KARTY PRACY 1

PIERNIKOWE KARTY PRACY 2

PIERNIKOWE KARTY PRACY 3

PIERNIKOWE KARTY PRACY 4

PIERNIKOWE KARTY PRACY 5

PIERNIKOWE KARTY PRACY 6..

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?