Według filozofów świat składa się z kilku podstawowych elementów, do których możemy zaliczyć wodę, powietrze, ziemię i ogień . Mowa oczywiście o czterech żywiołach. Poniżej znajdziecie plansze, które mogą pomóc Wam wprowadzić  ten temat w przedszkolu i nie tylko. Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiecie jak pobrać to TUTAJ znajdziecie krótką instrukcję 🙂


PLANSZE DO POBRANIA

CZTERY ŻYWIOŁY

PDF

CZTERY ŻYWIOŁY – OGIEŃ

CZTERY ŻYWIOŁY – POWIETRZE

CZTERY ŻYWIOŁY – WODA

CZTERY ŻYWIOŁY – ZIEMIA

Jak Wam się podoba???


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

1 komentarz
  1. Monika 2 lata temu

    Nauczyciel przedszkola

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?