ZNANE I TE MNIEJ ZNANE DINOZAURY – plansze

Tym razem opracowałam plansze dotyczące znanych i tych mniej znanych dinozaurów. Plansze można wykorzystać podczas Dnia Dinozaura, albo przy innej okazji. Materiały zawierają ilustrację, nazwę oraz krótki opis poszczególnych postaci. Trochę się tych dinozaurów nazbierało, ale na pewno jeszcze jakieś mogły by się tu pojawić… więc piszcie w komentarzach pod postem jakie Wy znacie dinozaury – oczywiście te bajkowe lub filmowe 🙂

Materiały zapisałam jako plik PDF 🙂 aby pobrać kliknijcie w link poniżej, a dalej tak jak zawsze 🙂 🙂  🙂


PLANSZE

znane i te mniej znane dinozaury – plansze


Dodatkowo przygotowałam karty pracy, które znajdziecie TUTAJ oraz prezentację multimedialną, którą znajdziecie TUTAJ, prezentacja została przygotowana pod kątem starszych dzieci, ale pierwszą część można śmiało wykorzystać również w maluszkach 🙂  Jeżeli nie możecie obejrzeć z dziećmi prezentacji, to TUTAJ znajdziecie plansze przedstawiające dinozaury. Aby przejść do wskazanych materiałów wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis TUTAJ 🙂 wówczas powinna otworzyć się nowa strona z pomocami  🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

6 komentarzy

 • Reply Mychulka 18 lutego, 2017 at 11:44 am

  Jak to można pobrać ? 😉

  • Magdalena
   Reply Magdalena 18 lutego, 2017 at 11:55 am

   Materiały zapisane jako plik PDF pobieramy klikając w niebieski napis, gdy otworzy się nowa strona klikamy w mniejszy napis. Wtedy powinny pokazać się plansze gdy tak się stanie klikamy w ikonę „pobierz” to taka strzałka w dół ⇓, która jest w prawym górnym rogu, obok ikony przedstawiającej drukarkę – gdy klikniemy w tą ikonkę materiały powinny się wydrukować bez pobierania

 • Reply Kasia 20 lutego, 2017 at 10:00 pm

  materiały bardzo fajne 🙂 ale chyba wkradła się literówka – nie dinozaur Bartek tylko Bratek 😉

  • Magdalena
   Reply Magdalena 21 lutego, 2017 at 7:21 am

   na zdjęciu widać faktycznie literówkę, ponieważ pierwsza wersja zawierała ją, ale na stronie są poprawione plansze 🙂

 • Reply Natalina 26 lutego, 2018 at 6:39 pm

  Świetne materiały 😉 jak Pani znajduje na to wszystko czas?:))

  • Magdalena
   Reply Magdalena 27 lutego, 2018 at 7:22 am

   no cóż jedni lubią robić na drutach… inni biegają, a ja relaksuję się przy robieniu takich rzeczy 🙂

  Leave a Reply

  Loading Facebook Comments ...