Tym razem opracowałam plansze dotyczące znanych i tych mniej znanych dinozaurów. Plansze można wykorzystać podczas Dnia Dinozaura, albo przy innej okazji. Materiały zawierają ilustrację, nazwę oraz krótki opis poszczególnych postaci. Trochę się tych dinozaurów nazbierało, ale na pewno jeszcze jakieś mogły by się tu pojawić… więc piszcie w komentarzach pod postem jakie Wy znacie dinozaury – oczywiście te bajkowe lub filmowe 🙂

Materiały zapisałam jako plik PDF 🙂 aby pobrać kliknijcie w link poniżej, a dalej tak jak zawsze 🙂 🙂  🙂


PLANSZE

znane i te mniej znane dinozaury – plansze


Dodatkowo przygotowałam karty pracy, które znajdziecie TUTAJ oraz prezentację multimedialną, którą znajdziecie TUTAJ, prezentacja została przygotowana pod kątem starszych dzieci, ale pierwszą część można śmiało wykorzystać również w maluszkach 🙂  Jeżeli nie możecie obejrzeć z dziećmi prezentacji, to TUTAJ znajdziecie plansze przedstawiające dinozaury. Aby przejść do wskazanych materiałów wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis TUTAJ 🙂 wówczas powinna otworzyć się nowa strona z pomocami  🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

6 komentarzy
 1. Mychulka 7 lat temu

  Jak to można pobrać ? 😉

  • Magdalena autor
   Magdalena 7 lat temu

   Materiały zapisane jako plik PDF pobieramy klikając w niebieski napis, gdy otworzy się nowa strona klikamy w mniejszy napis. Wtedy powinny pokazać się plansze gdy tak się stanie klikamy w ikonę „pobierz” to taka strzałka w dół ⇓, która jest w prawym górnym rogu, obok ikony przedstawiającej drukarkę – gdy klikniemy w tą ikonkę materiały powinny się wydrukować bez pobierania

 2. Kasia 7 lat temu

  materiały bardzo fajne 🙂 ale chyba wkradła się literówka – nie dinozaur Bartek tylko Bratek 😉

  • Magdalena autor
   Magdalena 7 lat temu

   na zdjęciu widać faktycznie literówkę, ponieważ pierwsza wersja zawierała ją, ale na stronie są poprawione plansze 🙂

 3. Natalina 6 lat temu

  Świetne materiały 😉 jak Pani znajduje na to wszystko czas?:))

  • Magdalena autor
   Magdalena 6 lat temu

   no cóż jedni lubią robić na drutach… inni biegają, a ja relaksuję się przy robieniu takich rzeczy 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?