Poniżej znajdziecie plansze przedstawiające kosmiczne pojazdy oraz Ufoludki. Zadaniem dzieci jest dopasować pojazdy do przybyszów z innej planety. Pomogą Wam w tym zagadki, zamieszczone na planszach z Ufoludkami 🙂 Do wspólnej zabawy z dziećmi mogą Wam również posłużyć inne moje ufoludkowe plansze, które znajdziecie TUTAJ, lub karty pracy, które znajdziecie TUTAJ (wystarczy kliknąć w napis „TUTAJ”- podświetlony na niebiesko, a przeniesie Was do nowej strony zawierającej wskazane materiały 🙂 ).

Jak Wam się podoba taki pomysł??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂

Materiały zapisałam jako plik PDF 🙂


PLANSZE 1 – UFOLUDKI

aby pobrać plik z materiałami kliknij w link  (niebieski napis), a następnie gdy otworzy się nowa strona klikamy w mniejszy napis, jak pojawią się plansze klikamy w ikonę „pobierz” 🙂

dopasuj pojazdy kosmiczne do ufoludków – ufoludki


PLANSZE 2 – POJAZDY KOSMICZNE

Pojazdów kosmicznych jest więcej niż Ufoludków, aby utrudnić dzieciom zadanie 🙂

aby pobrać plik z materiałami kliknij w link  (niebieski napis), a następnie gdy otworzy się nowa strona klikamy w mniejszy napis, jak pojawią się plansze klikamy w ikonę „pobierz” 🙂

dopasuj pojazdy kosmiczne do ufoludków – pojazdy

ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY Z DZIEĆMI 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

1 komentarz
  1. Julia 6 lat temu

    Pani Magdaleno, moja chrześniaczka nie może się naczieszyc . już zaczęła wymyślać opowiadanka o ufoludkach

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?