Poniżej znajdziecie plansze przedstawiające kosmiczne pojazdy oraz Ufoludki. Zadaniem dzieci jest dopasować pojazdy do przybyszów z innej planety. Pomogą Wam w tym zagadki, zamieszczone na planszach z Ufoludkami 🙂 Do wspólnej zabawy z dziećmi mogą Wam również posłużyć inne moje ufoludkowe plansze, które znajdziecie TUTAJ, lub karty pracy, które znajdziecie TUTAJ (wystarczy kliknąć w napis „TUTAJ”- podświetlony na niebiesko, a przeniesie Was do nowej strony zawierającej wskazane materiały 🙂 ).

Jak Wam się podoba taki pomysł??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂

Materiały zapisałam jako plik PDF 🙂

PLANSZE 1 – UFOLUDKI

aby pobrać plik z materiałami kliknij w link  (niebieski napis), a następnie gdy otworzy się nowa strona klikamy w mniejszy napis, jak pojawią się plansze klikamy w ikonę „pobierz” 🙂