Poniżej znajdziecie kilka plansz, które przedstawiają rożne rodzaje sklepów. Dodatkowo na osobnych planszach umieściłam napisy, które wspólnie z dziećmi można dopasowywać do odpowiedniego obrazka. Dodatkowo TUTAJ znajdziecie plansze dotyczące zakupów 🙂

Jak Wam się podoba??? Jakie sklepy powinny się tutaj jeszcze znaleźć???

Zaglądajcie tu jeszcze, bo wkrótce może pojawią się nowe plansze 🙂


SKLEPY


NAPISY


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

ZACHĘCAMY DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO ZRZUTKI, A TYM SAMYM WSPARCIA STRONY!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?