No i powstał kolejny KODEKS GRUPY, a raczej kilka zestawów plansz i emblematów, które możecie wykorzystać podczas tworzenia grupowych kodeksów.

Pierwszy zestaw składa się z 10 plansz opracowanych w formacie A4, które po pobraniu są gotowe do druku i laminowania 🙂 a znajdziecie je poniżej.

Plansza 1

Plansza 2

Plansza 3

Plansza 4

Plansza 5

Plansza 6

Plansza 7

Plansza 8

Plansza 9

Plansza 10

Drugi zestaw to 10 emblematów, które możecie umieścić pod napisem, a między nimi przyczepić wycięte z kolorowego papieru dłonie dzieci 🙂

emblematy 1

emblematy 2

Trzeci zestaw składa się z przygotowanych w formacie A3 dwóch plansz (kolorowej i czarno-białej) oraz emblematów, które możecie wspólnie z dziećmi dopasowywać do czarno – białej planszy.

Emblematy A3

Kodeks Grupy A3

Kodeks Grupy czarno-białe A3

Sami zdecydujcie, który zestaw jest dla was najbardziej odpowiedni 🙂 materiały zapisane są jako pliki PDF 🙂