INSTRUMENTY MUZYCZNE – plansze zestaw 2

Poniżej znajdziecie kolejny zestaw plansz przedstawiających instrumenty muzyczne. Tak jak w pierwszym zestawie, w dalszym ciągu obowiązują znaczki, które widzimy w prawym górnym rogu. Przypomnę, że oznaczają one:

  instrumenty dęte

 instrumenty perkusyjne

 instrumenty strunowe

instrumenty elektryczne

Pozostałe plansze przedstawiające inne instrumenty zamiesiłam w pierwszym zestawie, który znajdziecie TUTAJ. Wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis TUTAJ, a otworzy się nowa strona ze wskazanymi materiałami.

Plansze umieszczone na stronie są zapisane w formacie JPEG, jeżeli nie wiecie jak je pobierać to TUTAJ jest, krótka instrukcja 🙂 🙂 🙂POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...