Poniżej znajdziecie kilka kart pracy dotyczących dinozaurów. Na temat dinozaurów przygotowałam również prezentację, którą znajdziecie TUTAJ oraz plansze, które znajdziecie TUTAJ.POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

2 komentarze
 1. ewelina 3 lata temu

  Mam problem z pobraniem kart pracy…jak można je pobrać?

  • admin
   admin 3 lata temu

   Proszę otworzyć kartę pracy kliknąć prawym przyciskiem myszy zapisz jako… 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account