CO NAM DAJĄ ZWIERZĘTA – KARTY PRACY

Tym razem kilka propozycji na karty pracy, które przygotowałam w wersji czarno – białej. Materiały zapisałam jako pliki JPEG, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂

Dodatkowo, na stronie jest również dostępna prezentacja multimedialna WIEJSKA ZAGRODA, którą znajdziecie TUTAJ 🙂 plansze przedstawiające mieszkańców wsi, które są zamieszczone TUTAJ, plansze przedstawiające produkty jakie otrzymuje od zwierząt, które zamieszczone są TUTAJ i TUTAJ oraz inne karty pracy, które znajdziecie TUTAJ 🙂 (aby otworzyć wskazane materiały wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis TUTAJ).


KARTY PRACY

JPEG


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

2 komentarze

  • Reply Katarzyna 8 kwietnia, 2021 at 6:49 am

    Super Pomoce, polecam każdemu

  • Reply Magdalena 8 kwietnia, 2021 at 9:18 am

    Co nam dają zwierzęta karty pracy

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...