Poniżej znajdziecie kilka plansz przedstawiających unijne symbole. Materiały opracowałam w dwóch wersjach. Jedna z nich dodatkowo zawiera, krótką informację na temat danego symbolu. Jak Wam się podobają??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

„LAJKUJCIE” LUB KOMENTUJCIE POD POSTEM 🙂

Źródło:

 •  www.wikipedia.pl
 • www.europa.eu
3 komentarze
 1. Ania 6 lat temu

  Dziękuje!

 2. Iwona 6 lat temu

  brak mi słów! ledwie kilka dni temu wspomniałam o Unii a plansze już są! Kochana jesteś!!!! Kiedyś były jeszcze takie plansze o miastach należących do Unii ale nie są już aktualne, masz może uaktualnioną wersję? p.s. jak Ci się mogę odwdzięczyć za te wszystkie dobrodziejstwa?

 3. Iwona 6 lat temu

  Pani Magdo podbijam pytanie poprzedniczki- czy ma Pani w swoich zbiorach aktualne plansze z państwami należącymi do UE? W każdym brakuje Chorwacji 🙁 Dziękuję za wszyyyyyyystko co Pani dla nas robi.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?