Poniżej kilka plansz, które przedstawiają tradycje związane z Bożym Narodzeniem 🙂 wystarczy wydrukować i zalaminować 🙂


tradycja1 tradycja2 tradycja3 tradycja4tradycja12 tradycja11 tradycja10 tradycja9tradycja8 tradycja7 tradycja6 tradycja5


DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

2 komentarze
 1. Nina 6 lat temu

  Witam. W jaki sposób można pobrać zamieszczone materiały?

  • Magdalena autor
   Magdalena 6 lat temu

   Jeżeli chodzi o obrazy to najlepiej kliknąć w obraz który chce Pani pobrać, powinien się on wtedy otworzyć w nowym oknie. Jeżeli tak się stanie to najechać na obraz myszką i kliknąć prawym klawiszem myszki i wybrać opcję: zapisz grafikę jako.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account