Kiedy zbliża się Dzień Babci i Dziadka warto poruszyć z dziećmi trudny temat, jakim jest pomoc starszym osobom oraz jak dzieci powinny zachować się w niektórych sytuacjach. Aby ułatwić nam to zadanie przygotowałam kilka plansz prezentujących pewne zachowania dzieci w rożnych sytuacjach. Może przygotowane przeze mnie materiały okażą się pomocne również i dla was…


starsi1 starsi2 starsi3 starsi4starsi5 starsi6starsi7


DOŁĄCZ DO NAS NA FB I DZIEL SIĘ SWOIMI POMYSŁAMI 🙂

JEŻELI PODOBAJĄ WAM SIĘ MATERIAŁY PRZEZE MNIE PRZYGOTOWYWANE „LAJKUJCIE” LUB KOMENTUJCIE PONIŻEJ 🙂

*aby pobrać należy kliknąć w daną planszę, gdy otworzy się w nowym oknie prawem klawiszem myszki kliknij i wybierz opcję „zapisz grafikę jako”

3 komentarze
 1. ewelina 6 lat temu

  Rewelacja świetny pomysł na te tablice. Własnie bardzo mało mówi się dzieciom jak należy zachować się względem starszych osób moim zdaniem, a to takie ważne:) Świetne gratuluje:) Na pewno się przydadzą 🙂 ach podziwiam Panią:)
  Chciałam tak przy okazji zapytać, czy u Pani rozmawia się na temat bajek i baśni w styczniu?

  • Magdalena autor
   Magdalena 6 lat temu

   Rozmawiamy na ten temat na pewno, ale czy akurat w styczniu to różnie bywa… Z tego co pamiętam to w styczniu miałam kiedyś blok tematyczny „BAŚNIOWE BALE W KARNAWALE” i tydzień rozpoczynaliśmy od Kopciuszka i balu, z którego uciekł. W tym tygodniu był również bal, a dzieci zazwyczaj przebierają się za postacie z bajek i baśni 🙂 więcej nie pamiętam co jeszcze wtedy robiłam… 🙂

 2. Wiola 6 lat temu

  Super sprawa. Tylko ja bym zrobiła napisy w firmie czcionkę drukowana do czytania i czcionką pisana elementarz dwa 2.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?