Poniżej załączam karty pracy, które robiłam z 3-latkami oraz 4-latkami. Wkrótce pojawią się na stronie moje nowe propozycje 🙂


polacz-w-pary-2 polacz-w-pary-1 polacz-w-pary-zwierzeta polacz-w-pary-wiejskie-zwierzeta polacz-w-pary-ubrania polacz-w-pary-pojazdy polacz-w-pary-zabawki polacz-w-pary-wakacje polacz-w-pary-owocepolacz-w-pary-muszle polacz-w-pary-liscie polacz-w-pary-bezpieczenstwo

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?