Już od paru lat prowadzę w moim przedszkolu warsztaty badawcze, które sprawiają dzieciom wiele radości.

Przy okazji warsztatów dzieci rozwijają wytrwałość, koncentrację uwagi i spostrzegawczość.
Tego typu zajęcia z pewnością przyczynią się do ogólnego rozwoju dziecka, umożliwią mu aktywne poznawanie świata zgodnie z jego potrzebami, zainteresowaniami i dążeniami.

Poniżej umieszczam linki do ściągnięcia programów warsztatów i innych materiałów, które będę sukcesywnie uzupełniać…więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

ŻYCZĘ WAM UDANEJ ZABAWY PODCZAS PRZEPROWADZANIA EKSPERYMENTÓW I DOŚWIADCZEŃ 🙂


KODEKS MAŁEGO NAUKOWCA

JPEG

kodeks


PRZYKŁADOWY PROGRAMY WARSZTATÓW

WORD

mali-przyjaciele-przyrody

program-warsztatów-badawczych-1


PRZYKŁADOWY INFORMATOR DLA RODZICÓW

PDF

informator – POWIETRZE


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account