Już od paru lat prowadzę w moim przedszkolu warsztaty badawcze, które sprawiają dzieciom wiele radości.

Przy okazji warsztatów dzieci rozwijają wytrwałość, koncentrację uwagi i spostrzegawczość.
Tego typu zajęcia z pewnością przyczynią się do ogólnego rozwoju dziecka, umożliwią mu aktywne poznawanie świata zgodnie z jego potrzebami, zainteresowaniami i dążeniami.

Poniżej umieszczam linki do ściągnięcia programów warsztatów i innych materiałów, które będę sukcesywnie uzupełniać…więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

ŻYCZĘ WAM UDANEJ ZABAWY PODCZAS PRZEPROWADZANIA EKSPERYMENTÓW I DOŚWIADCZEŃ 🙂

KODEKS MAŁEGO NAUKOWCA

JPEG