Witajcie w naszym bazgrołkowym świecie! Znajdziecie tu wiele inspiracji i przydatnych wskazówek do codziennej pracy i zabaw z dziećmi w domu oraz podczas pobytu w przedszkolu.

Nauczycielu! Rodzicu! Witaj na naszej stronie Przedszkolankowo.pl

Wspólnie z nami nuda Wam nie grozi! Przedszkolankowo.pl od początku swojego istnienia jest źródłem inspiracji dla nauczycieli, opiekunów oraz rodziców. Staramy się konsekwentnie doskonalić prezentowane przez nas pomoce oraz pomysły, które możecie wykorzystywać podczas zajęć i zabaw z dziećmi. Wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywaniu przez nas nowych kompetencji i umiejętności lepiej sprostamy potrzebom naszych odbiorców – Was.

Przedszkolankowy świat Bazgrołków to seria wierszyków, opowiadań, rymowanek gdzie zostaną poruszone różne problemy, tematy… takie jak na przykład emocje, kolory, części ciała, zawody, pory roku… Ogólnie tematy, które realizujemy z dziećmi w przedszkolu

Do kogo adresowana jest nasza strona?

Oczywiście naszymi głównymi odbiorcami są dzieci w wieku przedszkolnym… a nasze przygody mogą stanowić inspirację do wspólnych zabaw w domu, z czego na pewno skorzystają rodzice. Jak również opracowane materiały mogą okazać się ciekawą pomocą podczas zajęć w przedszkolu i mogą z nich skorzystać nauczyciele, pedagodzy oraz inne osoby, które na co dzień pracują z dziećmi..

Wspólna zabawa i nauka…

Zabawa to najważniejsza forma nauki! Na pewno się z nami zgodzicie ! Dlatego podczas naszych wspólnych spotkań to dzięki zabawie, ciekawym doświadczeniom, opracowanym materiałom będziemy wspólnie poznawać otaczający nas świat…

Bazgrołkowe materiały…

Wśród bazgrołkowych materiałów znajdziecie plansze, karty pracy, opisy zabaw i wiele innych pomocy i inspiracji, które pozwolą uatrakcyjnić niejedne zajęcia. Dzięki tak opracowanym pomocom będziecie mogli zrealizować wiele tematów, które na co dzień realizujecie w przedszkolu.

Inspiracje dla nauczyciela…

W każdej serii znajdziecie Przedszkolankowy bazgrolnik Nauczyciela, który będzie zawierał: teksty wierszy lub opowiadań, pomysły na zabawy, ciekawostki itd. Dodatkowo znajdą się w zestawie ilustracje do tekstów, kostki do gry, plansze i wiele, wiele innych materiałów, które będą dotyczyły danej tematyki.

Przedszkolne wyzwania do opanowania – inspiracje dla rodziców i wychowawców.

Najnowsze wpisy:

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?