Wspólnie z nami podejmują przedszkolne wyzwania nasi bazgrołkowi przyjaciele. To dzieci, które wspólnie z nami chodzą do naszego bazgrołkowego przedszkola.

Pani Nauczycielka

Oczywiście opiekuje się nami Pani Nauczycielka i nie jesteśmy tego pewni, ale nasza bazgrołkwa Pani to chyba mama Mikołaja, która w rzeczywistości jest właśnie nauczycielką przedszkola.

Mikołaj

To on stworzył wszystkie bazgrołki w swoim zeszycie… ale najbardziej lubi zielonego Bazgrołka.

Iga

Największą przyjaciółką Igi jest Bazgrolinka. Te dwie dziewczynki bardzo lubią zabawy ze wszystkimi dziećmi i bazgrołkami.

Michał

Ten mały chłopiec wszystkiego się boi… zupełnie tak samo jak mały Bazgrolinek czyli czarny bazgrołek. Michał w bazgrołkowym przedszkolu zaprzyjaźnił się właśnie z tym małym, strachliwym stworkiem.

Pola

Pola jest bardzo nieśmiała, bardzo lubi bawić się z żółtą Bazgraniką, która jest jej bazgrołkową przyjaciółką.

Miłosz

Miłoszka bazgrołkowym przyjacielem jest Bazgrot czyli czerwony bazgrołek. Tak samo jak on czasami się złości.

Natalia

Ta dziewczynka bardzo często się smuci, chyba dlatego najbliższy jest jej niebieski Bazgrotek.

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?