Bazgrołkowe inspiracje i materiały zostały opracowane tematycznie.
W każdym zestawie znajdziecie niezbędne materiały, opisy, które ułatwią Wam realizację poszczególnych tematów podczas przedszkolnych zajęć.

Poniżej znajdziecie zestawy z materiałami, które mogą stanowić inspirację do przygotowania bazgrołkowych zajęć.

Poznajmy się…

TEMATY: bazgrołki, kolory, emocje, sposoby witania się

 

W tym zestawie opracowanych materiałów znajdziecie takie pomoce jak: plansze, karty pracy, ilustracje, emblematy, etykiety, kostki do gry, wiersze itd., z których dowiecie się jak powstały bazgrołki, poznacie emocje, sposoby witania się oraz kolory.

Zobacz więcej

Bazgrołki w matematycznym świecie…

TEMATY: cyfry, figury geometryczne, stosunki przestrzenne, znaki:<,>, =

 

Matematyka jest nie tylko dla naukowców! Również bazgrołki odkrywają ten interesujący świat cyfr, liczb, figur geometrycznych itd. Czyli coś w sam raz na Dzień Matematyki, który przypada na 12 marca.

Zobacz więcej

Hawajskie inspiracje na wakacje…

TEMATY: wakacje, Hawaje

 

Poznajcie kolejną część przygód małych Bazgrołków. Tym razem zabiorą Was na Hawaje, a po wakacyjnej podróży, każdy będzie miał okazje wykonać niejedno hawajskie wyzwanie jakie przygotowały te kolorowe stworki.

Zobacz więcej

EKO-bazgrołki…

TEMATY: ekologia, segregacja odpadów, źródła energii, EKO-zasady

 

Tym razem to bazgrołki uczą dzieci jak być EKO! A co znajdziecie w zestawie? Opracowane materiały zawierają PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK NAUCZYCIELA, który zawiera teksty wierszy, ciekawostki oraz pomysły na zabawy oraz karty pracy. Dodatkowo przygotowane zostały plansze, które można wykorzystać podczas zajęć z dziećmi.

Zobacz więcej

Bazgrołki poznają zwiastuny wiosny…

TEMATY: Marzanna, gaik-maik, zwiastuny wiosny, wiosenne kwiaty

 

Żegnaj zimo… witaj wiosno… tym razem przedszkolaki wspólnie z bazgrołkami poznają oznaki wiosny. Wśród wiosennych inspiracji nie zabraknie kolorowych gaików, słomianej Marzanny, plansz i kart pracy…

Zobacz więcej

Bazgrołki poznają Polskę…

TEMATY: Polska, symbole narodowe

 

Bazgrołki poznają Polskę… Nie trać czasu i wspólnie z bazgrołkami weź udział w zajęciu, podczas którego dowiecie jak się nazywa nasz kraj oraz poznacie symbole narodowe…

Zobacz więcej

Bazgrołki poznają tradycje wielkanocne…

TEMATY: Wielkanoc, tradycje, pisanki, palma wielkanocna

 

Kolejna część przygód małych bazgrołków… tym razem wspólnie z przedszkolakami poznają tradycje wielkanocne… Zestaw zawiera, wiersz oraz ilustracje do wydruku. Karty pracy, które były przygotowane z myślą o młodszych dzieciach.

Zobacz więcej

Bazgrołkowe obserwacje przyrody…

TEMATY: obserwacje przyrodnicze, wiosna

 

Podczas prowadzenia obserwacji, dzieci rozwijają swoje zainteresowania zjawiskami przyrodniczymi i fizycznymi spotykanymi w codziennym życiu oraz mają okazję do odkrywanie piękna i złożoności świata przyrodniczego.

Zobacz więcej

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?