Jesienne drzewo…

Do wykonania tej pracy wystarczy naprawdę niewiele, a przygotowane drzewko wygląda naprawdę pięknie. Szablony drzew zostały wycięte przeze mnie z tektury. Następnie dzieci samodzielnie wyklejały szablon kolorowymi liśćmi oraz kasztanami, szyszkami i żołędziami, jednym słowem tym co możemy znaleźć podczas jesiennego spaceru. Do przyklejania użyliśmy kleju magik, ale wikol na pewno też by się tu świetnie sprawdził…

 


Ceramiczne cudeńka…

Nie byłabym sobą gdybym nie pochwaliła się pracami mojego syna… co prawda nie jest już przedszkolakiem, ale jego małe arcydzieła z warsztatów ceramicznych zachwycają mnie za każdym razem jak na nie patrzę 🙂 Poniżej możecie zobaczyć aniołka, którego zrobił w zeszłym roku na święta. Pojemniczek na moją biżuterię, który zrobił w pierwszej klasie oraz kolorowego ptaka dla swojego młodszego braciszka 🙂

 


Balonikowe Osobistości…

Czyli ciekawy pomysł na karnawałową pracę plastyczną, którą parę lat temu podpatrzyłam gdzieś w internecie. Dokładny opis i sposób wykonania znajdziecie w katalogu Warsztaty plastyczne.

 


Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?