Domowe wyzwania… czyli rodzinne projekty działań edukacyjnych.
Głównym zamiarem realizacji projektu jest wzmocnienie więzów rodzinnych oraz stwarzanie warunków sprzyjających wspólnej i zgodnej zabawie.

Realizacja projektu będzie odbywać się w domu, to rodzice decydują, które zadania i w jakim czasie wykonują z dziećmi. Każdy kto przystępuje do projektu powinien założyć Księgę domowych wyzwań, która stanie się potwierdzenie wykonywanych zadań lub Tablicę domowych wyzwań.

CZĘŚĆ 1: Domowe wyzwania

Głównym celem jest rozwijanie u dzieci kompetencji, takich jak:

logiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, rozwijanie umiejętności społecznych dzieci, wzmacnianie więzów rodzinnych poprzez różne formy aktywności takie jak: zabawy, ruch, doświadczanie oraz eksperymentowanie.

Zobacz więcej

CZĘŚĆ 2: Domowe gry i zabawy z bazgrołkami

Gry najlepiej sprawdzające się w gronie rodziny czy przyjaciół.

Dlatego nie traćcie czasu i wspólnie podejmijcie kolejne wyzwania bazgrołków! Celem projektu jest między innymi kształtowanie u dzieci odporności emocjonalnej koniecznej do racjonalnego radzenia sobie w nowych i trudnych sytuacjach, w tym także do łagodnego znoszenia stresów i porażek. A wspólne rozegranie gry planszowej na pewno wzmocni wasze węzy rodzinne…

Zobacz więcej

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?