Nauczycielu! Rodzicu! Witaj na naszej stronie Przedszkolankowo.pl

POMOCE DYDAKTYCZNE

Opracowane plansze, karty pracy, opisy zabaw pozwolą uatrakcyjnić niejedno zajęcie.

PUBLIKACJE

Każdy może dołączyć do grona autorów dzieląc się z innymi swoimi pomysłami.

ZABAWA I NAUKA

Dzięki zabawie, ciekawym doświadczeniom, opracowanym materiałom będziemy wspólnie poznawać otaczający nas świat.

Przedszkolankowy świat Bazgrołków to seria wierszyków, opowiadań, rymowanek gdzie zostaną poruszone różne problemy, tematy… takie jak na przykład emocje, kolory, części ciała, zawody, pory roku… Ogólnie tematy, które realizujemy z dziećmi w przedszkolu.

• Bazgrołki
  • Przyjaciele
  • Inspiracje
  • Domowe Wyzwania

• W świecie bazgrołkowych emocji.
  • Bazgrołkowe zabawy badawcze.
  • Bazgrołkowy kalendarz.
  • Technologiczny świat Baztechusia.

Zgłoszenie Do Projektu

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.