Czy przygotowujecie upominki dla swoich podopiecznych? Ja lubię od czasu do czasu sprawić przyjemność swoim wychowankom, a Dzień Dziecka jest wyjątkową okazją do tego by wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Poza zabawami i innymi niespodziankami organizowanymi na terenie przedszkola, zawsze przygotowuję jakiś drobiazg dla swoich przedszkolaków na przykład medal, dyplom lub personalizowaną kolorowankę itd. W związku z tym, że w tym roku realizuję bazgrołkowy projekt z moją grupą, przygotowałam “bazgrołkową niespodziankę”. Każdy z moich przedszkolaków otrzyma ładnie zapakowaną etykietkę z kredką do malowania swoich marzeń…

Może ten pomysł spodoba się także Wam, dlatego poniżej do pobrania znajdują się różne wzory takich etykiet, do których możecie przykleić cukierka, lizaka, włożyć do woreczka z drobnym upominkiem itd.

Życzę wszystkim miłego Dnia Dziecka 🙂

PLIKI DO POBRANIA:

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?