Dzień Dziecka to jedno najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez wszystkie dzieci… jeżeli nie macie jeszcze pomysłów na zorganizowanie przedszkolnego “dnia dziecka” to zachęcam Was do przygotowania bazgrołkowych zabaw, które mają na celu:

  • ukazanie dzieciom podobieństw w zachowaniu, potrzebach i marzeniach dzieci żyjących w różnych krajach.

Z pomocą przyjdą Wam bazgrołki… te kolorowe stworki jak zwykle mają mnóstwo pomysłów na zabawy i wyzwania, a przedszkolaki wspólnie z nimi przeżyją ciekawą przygodę. Opracowane zadania mogą stanowić inspirację do przygotowania jednego spotkania lub cyklu spotkań mających na celu poznanie zabaw i dzieci z całego świata.

Opis zabaw oraz niezbędne materiały znajdziecie klikając w link poniżej 🙂

LINK: https://www.bazgrolki.info/blog/bazgrolkowy-dzien-dziecka/ 

Życzę wszystkim udanej zabawy!

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?