Ho! Ho! Ho! – ten okrzyk niewątpliwie kojarzy się z Mikołajem! A już za kilka dni mamy mikołajki 🙂 Może wspólnie z dziećmi przygotujecie mikołajkową wycinankę? Poniżej znajdziecie  kilka wzorów, a zadaniem dzieci jest wycięcie Mikołaja i rozcięcie jego brody zgodnie z wyznaczonymi liniami 🙂 Całość możecie pokolorować, przykleić na kartkę lub ozdobny papier, a brodę zawinąć tworząc w ten sposób trójwymiarowy obrazek 🙂 Powodzenia!

PLIK DO POBRANIA:

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?