Czy korzystacie z zeszytów logopedycznych? Jeżeli tak to w jakiej formie go prowadzicie? Ja w tym roku stworzyłam moją wersję zeszytów na zajęcia, które prowadzę z dziećmi w przedszkolu. Tym razem z pomocą przyszły bazgrołki… i tak powstały BAZGROŁKOWE ŁAMAŃCE JĘZYKOWE 🙂

Zeszyt podzieliłam na kilka części, które sukcesywnie będę publikowała na blogu, może opracowane materiały zainspirują Was do przygotowania swoich zeszytów. Z każdego zestawu możecie wydrukować tylko te karty, które potrzebujecie. Zaczynam od LOGO – SŁOWNIKA ,  który można wykorzystać np. w pracy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy 🙂 Poniżej plik do pobrania 🙂

PLIK DO POBRANIA:

 

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?