GŁOSKA K, to kolejna część bazgrołkowego zeszytu logopedycznego. Głoska [k] pojawia się pomiędzy 2 a 3 rokiem jego życia. Czasami jest tak, że dziecko z łatwością wymawia ją niemalże od początku, ale bywa też, że niektóre dzieci mają z tym problem. Jeżeli dziecko pomija głoskę [k] w wyrazach lub zamienia ją na inną (najczęściej [t]), koniecznie potrzebuje naszego wsparcia. W materiałach znajdziecie kilka pomysłów na ćwiczenia z głoską [k] w roli głównej 🙂

PLIK DO POBRANIA:

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?