Tym razem pomysł na kalendarz dla dziadków w trochę innej formie… Poniżej znajdziecie 2 pliki PDF z materiałami do wydruku. Pierwsza wersja kalendarza jest czarno – biała, w drugiej wersji elementy są kolorowe.

Bez względu na to, którą wersję wybierzecie należy wydrukować poszczególne karty i złożyć wszystko w całość. Poniżej znajdziecie, krótki filmik z instrukcją 🙂

PLIKI DO POBRANIA:

Kilka wskazówek!

  1. Kartki z miesiącami można wydrukować na kolorowych kartkach!
  2. Literki do przygotowania napisów można wydrukować na kolorowych kartkach, tak by ułożona dedykacja była kolorowa.
  3. Główna kartka z kalendarza najlepiej jakby była wydrukowana na kartce o większej gramaturze, dzięki temu kalendarz będzie sztywniejszy. Można również przykleić go na kartkę z bloku technicznego.

Powodzenia!

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?