Niech żyje bal… a w karnawale są same bale. Jakie zatem przeboje mogą sprawdzić się podczas Waszych przedszkolnych imprez? Poniżej znajdziecie listę karnawałowych utworów muzycznych, które mogą uatrakcyjnić niejedną zabawę karnawałową w przedszkolu.

PRZEDSZKOLNE HITY Z POKAZYWANIEM! Czemu nie… poniżej kilka tytułów piosenek, podczas których dzieci nie tylko dobrze się bawią, ale również odtwarzają ruchy wymienione w zabawie muzycznej.

• Chu Chu Ua ŚPIEWAJĄCE BRZDĄCE nagranie znajdziecie >>>TUTAJ<<<
  • Chu Chu Ua SPOKO LOKO nagranie znajdziecie >>>TUTAJ<<<
  • Tańcz… i Stop PAN MIŁOSZ odsyłam Was do filmu na YouTube >>>Tutaj<<<
  • A ram, sam, sam ŚPIEWAJĄCE BRZDĄCE nagranie znajdziecie >>>Tutaj<<<

MUZYCZNE PRZEBOJE W WERSJI DLA DZIECI! Poniżej znajdziecie kilka dziecięcych odpowiedników dobrze nam znanych HITÓW!

TAŃCE POŁAMAŃCE  w rytm przebojów dziecięcych! Poniżej kilka pomysłów.

A jaka jest Wasza lista dziecięcych przebojów, która na pewno sprawdzi się podczas muzycznej zabawy z dziećmi??? Piszcie w komentarzach poniżej.