Początek stycznia, a więc karnawał w pełni… a przed nami zabawa choinkowa, bal przebierańców lub zimowy bal! Niezależnie od tego jak nazywacie w waszych przedszkolach ten wielki bal, na który dzieci czekają z niecierpliwością poniżej znajdziecie kilka karnawałowych inspiracji. Dowiecie się także jak minął karnawałowy bal bazgrołkom.

BAZGROŁKOWY BAL KARNAWAŁOWY

To pierwszy taki bal bazgrołków! W bazgrołkowym przedszkolu ta wyjątkowa zabawa na pewno była udana! Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Klikajcie w poniższy link 🙂

PLIK DO POBRANIA: WIERSZ bazgrołkowy bal karnawałowy

BAZGROŁKOWE PRZEBRANIA

Na ten wyjątkowy dzień bazgrołki przebrały się razem z przedszkolakami, czy uda Wam się odgadnąć za kogo się przebrały? Plik z bazgrołkowymi przebraniami znajdziecie poniżej.

PLIK DO POBRANIA: PLANSZE bazgrołkowe przebrania

BAZGROŁKOWE ZABAWY KARNAWAŁOWE

Podczas przedszkolnego balu Pani zaproponowała dzieciom i kolorowym bazgrołkom wspólne zabawy. Poniżej znajdziecie karty z opisami tych zabaw. Podczas przedszkolnych bali dzieci mogą losować poszczególne zabawy! Może to będzie „balon parzy”? Przekonacie się! Pliki z materiałami znajdziecie poniżej 🙂

PLIK DO PORANIA: karnawałowe zabawy

KARNAWŁOWE KARTY PRACY

A gdy już się zmęczycie wspólnymi tańcami, poniżej znajdziecie kilka kart pracy, które możecie wykonać z przedszkolakami.

PLIK DO POBRANIA: KARNAWAŁOWE KARTY PRACY część 1

KARNAWAŁOWE PLANSZE

Podczas kanałowego tygodnia przydadzą Wam się plansze 🙂

PLIK DO POBRANIA:PLANSZE karnawałowe

A Wy jakie macie pomysły na przedszkolny bal? Podzielcie się nimi w komentarzach poniżej 🙂

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account