Początek stycznia, a więc karnawał w pełni… a przed nami zabawa choinkowa, bal przebierańców lub zimowy bal! Niezależnie od tego jak nazywacie w waszych przedszkolach ten wielki bal, na który dzieci czekają z niecierpliwością poniżej znajdziecie kilka karnawałowych inspiracji. Dowiecie się także jak minął karnawałowy bal bazgrołkom.

BAZGROŁKOWY BAL KARNAWAŁOWY

To pierwszy taki bal bazgrołków! W bazgrołkowym przedszkolu ta wyjątkowa zabawa na pewno była udana! Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Klikajcie w poniższy link 🙂

PLIK DO POBRANIA: WIERSZ bazgrołkowy bal karnawałowy

BAZGROŁKOWE PRZEBRANIA

Na ten wyjątkowy dzień bazgrołki przebrały się razem z przedszkolakami, czy uda Wam się odgadnąć za kogo się przebrały? Plik z bazgrołkowymi przebraniami znajdziecie poniżej.

PLIK DO POBRANIA: PLANSZE bazgrołkowe przebrania

BAZGROŁKOWE ZABAWY KARNAWAŁOWE

Podczas przedszkolnego balu Pani zaproponowała dzieciom i kolorowym bazgrołkom wspólne zabawy. Poniżej znajdziecie karty z opisami tych zabaw. Podczas przedszkolnych bali dzieci mogą losować poszczególne zabawy! Może to będzie “balon parzy”? Przekonacie się! Pliki z materiałami znajdziecie poniżej 🙂

PLIK DO PORANIA: karnawałowe zabawy

KARNAWŁOWE KARTY PRACY

A gdy już się zmęczycie wspólnymi tańcami, poniżej znajdziecie kilka kart pracy, które możecie wykonać z przedszkolakami.

PLIK DO POBRANIA: KARNAWAŁOWE KARTY PRACY część 1

KARNAWAŁOWE PLANSZE

Podczas kanałowego tygodnia przydadzą Wam się plansze 🙂

PLIK DO POBRANIA:PLANSZE karnawałowe

A Wy jakie macie pomysły na przedszkolny bal? Podzielcie się nimi w komentarzach poniżej 🙂

 

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?