Czy już zastanawiacie się na przygotowaniem upominków z okazji Dnia Babci i Dziadka? Jeżeli nic nie przychodzi Wam do głowy może wspólnie z dziećmi przygotujecie kalendarze dla dziadków? Wydrukowane karty, dzieci mogą samodzielnie ozdabiać, kolorować lub wyklejać. Później wystarczy wszystko związać w całość kolorową wstążką i… GOTOWE!

Poniżej znajdziecie kilka tegorocznych wzorów kalendarzy do wydruku. Kalendarze zostały zapisane jako pliki PDF.

WZORY KALENDARZY 2022:

KALENDARZ DLA BABCI I DZIADKA wersje książkowe, czyli każdy miesiąc na osobnej kartce:

KALENDARZ Z ZADANIAMI DLA BABCI I DZIADKA czyli nasza nowość! Tego jeszcze nie było… po wręczeniu tego kalendarza, dzieci wspólnie z dziadkami przez okrągły rok będą wspólnie wykonywać zadania! Na każdy miesiąc zostało przygotowane jedno zadanie! Jeżeli jesteście ciekawi jakie zadania czekają na dzieci i ich dziadków to klikajcie w poniższe linki! W tej wersji zadaniem dzieci jest ozdobienie pierwszej strony kalendarza, pozostałe karty dzieci wypełniają z dziadkami 🙂

KALENDARZ DLA BABCI I DZIADKA wersja na jednym arkuszu:

KALENDARZ DLA BABCI I DZIADKA wersja na jednym arkuszu (kolorowe):

Czy znaleźliście tutaj kalendarz dla siebie??? Już wkrótce kolejne wzory…

4 komentarze
 1. Baa 9 miesięcy temu

  Kalendarze piękne, a czy będą dostępne wersje osobno dla babci i dziadka?Pozdrawiam

 2. Marta 9 miesięcy temu

  Cudne wzory, zwracam się z tym samym pytaniem, czy można liczyć na wzór kalendarza osobno dla babci i dziadka?

  • Magdalena autor
   Magdalena 9 miesięcy temu

   Wzory tylko dla Babci i tylko dla dziadka, można pobrać na stronie w innym poście 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account