Zima… zima… zima… pada… pada… śnieg… 

Witajcie, tym razem do wspólnej zabawy zapraszają kolorowe bazgrołki… To właśnie one przygotowały dla Was serię zimowych wyzwań! Jeżeli nie macie pomysłu na organizację zabaw podczas ferii w przedszkolu lub nudzicie się z dziećmi w domu to zachęcam Was do zaglądnięcia do bazgrołkowego świata… Właśnie tam pojawiła się zimowa propozycja wyzwań na śniegu i lodzie…. a gdy zima nie dopisuje i zamiast śniegu pada deszcz to znajdziecie propozycję wyzwań w sali lub domu! Zatem nie czekajcie wcale i Wielką księgę zakładajcie, bo nie wiadomo jak długo będzie śnieg…

Materiały oraz opisy znajdziecie na naszej stronie Bazgrolki.info 🙂 >>>TUTAJ<<< , a niektóre opisy zabaw są na stronie Przedszkolankowo.pl (linki podaliśmy w poście o feriach 🙂 ).

Życzymy Wam bazgrołkowej zabawy 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account