FERIE Z BAZGROŁKAMI czyli zimowe wyzwania do opanowania!

Zima… zima… zima… pada… pada… śnieg… 

Witajcie, tym razem do wspólnej zabawy zapraszają kolorowe bazgrołki… To właśnie one przygotowały dla Was serię zimowych wyzwań! Jeżeli nie macie pomysłu na organizację zabaw podczas ferii w przedszkolu lub nudzicie się z dziećmi w domu to zachęcam Was do zaglądnięcia do bazgrołkowego świata… Właśnie tam pojawiła się zimowa propozycja wyzwań na śniegu i lodzie…. a gdy zima nie dopisuje i zamiast śniegu pada deszcz to znajdziecie propozycję wyzwań w sali lub domu! Zatem nie czekajcie wcale i Wielką księgę zakładajcie, bo nie wiadomo jak długo będzie śnieg…

Materiały oraz opisy znajdziecie na naszej stronie Bazgrolki.info 🙂 >>>TUTAJ<<< , a niektóre opisy zabaw są na stronie Przedszkolankowo.pl (linki podaliśmy w poście o feriach 🙂 ).

Życzymy Wam bazgrołkowej zabawy 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...