Zima… zima… zima… pada… pada… śnieg… 

Witajcie, tym razem do wspólnej zabawy zapraszają kolorowe bazgrołki… To właśnie one przygotowały dla Was serię zimowych wyzwań! Jeżeli nie macie pomysłu na organizację zabaw podczas ferii w przedszkolu lub nudzicie się z dziećmi w domu to zachęcam Was do zaglądnięcia do bazgrołkowego świata… Właśnie tam pojawiła się zimowa propozycja wyzwań na śniegu i lodzie…. a gdy zima nie dopisuje i zamiast śniegu pada deszcz to znajdziecie propozycję wyzwań w sali lub domu! Zatem nie czekajcie wcale i Wielką księgę zakładajcie, bo nie wiadomo jak długo będzie śnieg…

Materiały oraz opisy znajdziecie na naszej stronie Bazgrolki.info 🙂 >>>TUTAJ<<< , a niektóre opisy zabaw są na stronie Przedszkolankowo.pl (linki podaliśmy w poście o feriach 🙂 ).

Życzymy Wam bazgrołkowej zabawy 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?