KOLOROWY POTWÓR idzie do przedszkola… czyli coś w sam raz by ułatwić trudny okres adaptacji

Pamiętacie KOLOROWEGO POTWORA? Przyznam, że to ulubiona książka mojego syna. Tym razem POTWÓR w zupełnie nowej odsłonie pojawił się w ofercie wydawnictwa mamania.pl.

A o czym jest ta pozycja? Jest to prosta historia, która porusza bardzo ważny temat… czyli pierwszy dzień w przedszkolu. Uważam, że po tą książeczkę powinni sięgnąć rodzice, których dzieci we wrześniu przedszkolny próg przekroczą po raz pierwszy. Wspólne czytanie o nowej przygodzie tego kolorowego stworka zobrazuje „maluszkom” jak wygląda przedszkolny dzień, a tym samym może pomóc im przejść przez trudny okres jakim jest adaptacja.

Jeżeli jesteście ciekawi jak minął pierwszy dzień w przedszkolu KOLOROWEMU POTWOROWI i czy będzie tam chciał jeszcze wrócić, to gorąco zachęcam Was po sięgnięcie po tą pozycję! A specjalnie dla Was, użytkowników mojego bloga Przedszkolankowo.pl mam niespodziankę. Dzięki zamieszczonemu poniżej linkowi możecie kupić tą książkę w promocyjnej cenie! Ale to nie koniec niespodzianek, promocja obejmuje również pozostałe publikacje dostępne na stronie wydawnictwa mamania.pl! Jest to zatem wspaniała okazja, aby uzupełnić domową biblioteczkę waszych dzieci i nie tylko.

LINK 40% RABATU NA WSZYSTKIE KSIĄŻKI  w dniach 24.08.2020 – 31.08.2020: https://mamania.pl?discount_code=Przedszkolankowo

MAŁA PRZYPOMINAJKA! Na stronie wydawnictwa mamania.pl znajdziecie szereg materiałów i pomocy dydaktycznych, których głównym bohaterem jest KOLOROWY POTWÓR! A materiały znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...