Pamiętacie KOLOROWEGO POTWORA? Przyznam, że to ulubiona książka mojego syna. Tym razem POTWÓR w zupełnie nowej odsłonie pojawił się w ofercie wydawnictwa mamania.pl.

A o czym jest ta pozycja? Jest to prosta historia, która porusza bardzo ważny temat… czyli pierwszy dzień w przedszkolu. Uważam, że po tą książeczkę powinni sięgnąć rodzice, których dzieci we wrześniu przedszkolny próg przekroczą po raz pierwszy. Wspólne czytanie o nowej przygodzie tego kolorowego stworka zobrazuje “maluszkom” jak wygląda przedszkolny dzień, a tym samym może pomóc im przejść przez trudny okres jakim jest adaptacja.

Jeżeli jesteście ciekawi jak minął pierwszy dzień w przedszkolu KOLOROWEMU POTWOROWI i czy będzie tam chciał jeszcze wrócić, to gorąco zachęcam Was po sięgnięcie po tą pozycję! A specjalnie dla Was, użytkowników mojego bloga Przedszkolankowo.pl mam niespodziankę. Dzięki zamieszczonemu poniżej linkowi możecie kupić tą książkę w promocyjnej cenie! Ale to nie koniec niespodzianek, promocja obejmuje również pozostałe publikacje dostępne na stronie wydawnictwa mamania.pl! Jest to zatem wspaniała okazja, aby uzupełnić domową biblioteczkę waszych dzieci i nie tylko.

LINK 40% RABATU NA WSZYSTKIE KSIĄŻKI  w dniach 24.08.2020 – 31.08.2020: https://mamania.pl?discount_code=Przedszkolankowo

MAŁA PRZYPOMINAJKA! Na stronie wydawnictwa mamania.pl znajdziecie szereg materiałów i pomocy dydaktycznych, których głównym bohaterem jest KOLOROWY POTWÓR! A materiały znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?