Pamiętacie KOLOROWEGO POTWORA? Przyznam, że to ulubiona książka mojego syna. Tym razem POTWÓR w zupełnie nowej odsłonie pojawił się w ofercie wydawnictwa mamania.pl.

A o czym jest ta pozycja? Jest to prosta historia, która porusza bardzo ważny temat… czyli pierwszy dzień w przedszkolu. Uważam, że po tą książeczkę powinni sięgnąć rodzice, których dzieci we wrześniu przedszkolny próg przekroczą po raz pierwszy. Wspólne czytanie o nowej przygodzie tego kolorowego stworka zobrazuje „maluszkom” jak wygląda przedszkolny dzień, a tym samym może pomóc im przejść przez trudny okres jakim jest adaptacja.

Jeżeli jesteście ciekawi jak minął pierwszy dzień w przedszkolu KOLOROWEMU POTWOROWI i czy będzie tam chciał jeszcze wrócić, to gorąco zachęcam Was po sięgnięcie po tą pozycję! A specjalnie dla Was, użytkowników mojego bloga Przedszkolankowo.pl mam niespodziankę. Dzięki zamieszczonemu poniżej linkowi możecie kupić tą książkę w promocyjnej cenie! Ale to nie koniec niespodzianek, promocja obejmuje również pozostałe publikacje dostępne na stronie wydawnictwa mamania.pl! Jest to zatem wspaniała okazja, aby uzupełnić domową biblioteczkę waszych dzieci i nie tylko.

LINK 40% RABATU NA WSZYSTKIE KSIĄŻKI  w dniach 24.08.2020 – 31.08.2020: https://mamania.pl?discount_code=Przedszkolankowo

MAŁA PRZYPOMINAJKA! Na stronie wydawnictwa mamania.pl znajdziecie szereg materiałów i pomocy dydaktycznych, których głównym bohaterem jest KOLOROWY POTWÓR! A materiały znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?