PO CO OCENIAM PRACOWNIKÓW ? – JAK PRAKTYCZNIE WYKORZYSTAM OCENĘ artykuł

Ocena pracowników to jeden z kluczowych elementów zarządzania w placówce. To  wyrażenie w formie ustnej lub pisemnej opinii o pracownikach, wartościowanie ich cech osobowych, a także zachowań oraz efektów ich pracy. Jest ona działaniem niezwykle trudnym i skomplikowanym, ale jej wyniki mogą mieć praktyczne zastosowanie we wszystkich etapach zarządzania. Systematycznie przeprowadzana sprzyja rozwojowi pracowników, jak i całej placówki. Pozwala wykryć i skorygować powstałe nieprawidłowości, a także motywuje do doskonalenia posiadanych  przez pracowników umiejętności (fragment).

PLIK DO POBRANIA ARTYKUŁU: I. KAROŃ Po co oceniam pracowników…

AUTOR: mgr Izabela Karoń

Samorządowe Przedszkole Nr 62 „Radosna Kraina” w Krakowie

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...