O EMOCJACH W KRYZYSIE – JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI W TRUDNYCH SYTUACJACH artykuł

O EMOCJACH W KRYZYSIE – JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI W TRUDNYCH SYTUACJACH

Doświadczanie trudności związanych z pojawieniem się sytuacji kryzysowej, do której można również zaliczyć sytuację pandemii, bez wątpienia wywołują w nas różne emocje – od lęku, przez smutek i złość. Dotyczy to nie tylko dorosłych, ale przede wszystkim dzieci, których również dotykają te problemy. Wywołane emocje dzieci mogą przeżywać w różny sposób. W poniższym opracowaniu zostanie podjęta próba opisu emocji pojawiających się u dzieci w związku z sytuacją kryzysową oraz propozycje radzenia sobie z nimi. Charakterystyka rozwojowa dotyczy przede wszystkim dzieci w wieku przedszkolnym (fragment)…

POBIERZ PLIK Z CAŁYM ARTYKUŁEM: ARTYKUŁ O emocjach w kryzysie – M.Szostek

AUTOR: Magdalena Szostak

Przedszkole nr 3 w Chorzowie

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...