TV SHOOOOOOW !
NA ANGIELSKIM W PRZEDSZKOLU

Niejeden z nauczycieli języka angielskiego w przedszkolu od czasu do czasu zadaje sobie pytanie: Jak urozmaicić zajęcia dla dzieci i sprawić, by stały się one niesamowitą przygodą, którą każdy przedszkolak z chęcią będzie przeżywać? Wychodząc naprzeciw niełatwym czasom, w których trudno jest czymś dziecko zainteresować, postanowiłyśmy wprowadzić na naszych lekcjach elementy programów telewizyjnych. Znacie teleturnieje I Love My Country, Va Banque, czy The Wheel of Fortune? Polskie odpowiedniki to „Kocham Cię, Polsko!” ,,Va Bank” i „Koło Fortuny”. Od jakiegoś czasu na języku angielskim z przedszkolakami przenosimy się do telewizji, bo angielski w przedszkolu może być czasem po prostu „inny”. Wielkie kolorowe i kręcące się koło, quiz multimedialny, tykające pudełko… Zobaczcie nasze wariacje z tymi teleturniejami (fragment).

PLIK DO POBRANIA (cały artykuł)TV-SHOOOOOOW!

AUTORZY: NATALIA FILIPSKA, URSZULA ROGALEWSKA

Przedszkole nr 11 „Pentliczek” w Koninie, oraz Przedszkole nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy” w Koninie

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?