TV SHOOOOOOW !
NA ANGIELSKIM W PRZEDSZKOLU

Niejeden z nauczycieli języka angielskiego w przedszkolu od czasu do czasu zadaje sobie pytanie: Jak urozmaicić zajęcia dla dzieci i sprawić, by stały się one niesamowitą przygodą, którą każdy przedszkolak z chęcią będzie przeżywać? Wychodząc naprzeciw niełatwym czasom, w których trudno jest czymś dziecko zainteresować, postanowiłyśmy wprowadzić na naszych lekcjach elementy programów telewizyjnych. Znacie teleturnieje I Love My Country, Va Banque, czy The Wheel of Fortune? Polskie odpowiedniki to „Kocham Cię, Polsko!” ,,Va Bank” i „Koło Fortuny”. Od jakiegoś czasu na języku angielskim z przedszkolakami przenosimy się do telewizji, bo angielski w przedszkolu może być czasem po prostu „inny”. Wielkie kolorowe i kręcące się koło, quiz multimedialny, tykające pudełko… Zobaczcie nasze wariacje z tymi teleturniejami (fragment).

PLIK DO POBRANIA (cały artykuł)TV-SHOOOOOOW!

AUTORZY: NATALIA FILIPSKA, URSZULA ROGALEWSKA

Przedszkole nr 11 “Pentliczek” w Koninie, oraz Przedszkole nr 2 “Kraina Wesołej Zabawy” w Koninie

 

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?