DETEKTYW BIEDRONKA i wielkie poszukiwania na wiosennej łące

Dookoła wiosna zawitała… zatem jest to dobry czas, aby poznac mieszkańców wiosennej łąki. Tym razem ten tajemniczy świat małych stworzeń poznamy wspólnie z Detektywem Biedronką. Jesteście ciekawi kogo szukał? Dowiecie się tego z wiersza 🙂

Do wiersza przygotowane zostały ilustracje oraz kilka kart pracy 🙂 możecie również skorzystać z plansz które znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂 a pozostałe inspiracje z wiosennej łąki znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Jak Wam się podobają takie materiały?

Przy okazji zapraszam do udziału w ZRZUTCE >>>tutaj<<< na wsparcie i rozwój strony Przedszkolankowo.pl 🙂

Także Wy możecie zamienić się w małych detektywów i wspólnie z bazgrołkami poznawać wiosenną przyrodę, jeżeli jesteście ciekawi jak to zrobić to >>>TUTAJ<<< znajdziecie potrzebne wskazówki i materiały 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...