Dookoła wiosna zawitała… zatem jest to dobry czas, aby poznac mieszkańców wiosennej łąki. Tym razem ten tajemniczy świat małych stworzeń poznamy wspólnie z Detektywem Biedronką. Jesteście ciekawi kogo szukał? Dowiecie się tego z wiersza 🙂

Do wiersza przygotowane zostały ilustracje oraz kilka kart pracy 🙂 możecie również skorzystać z plansz które znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂 a pozostałe inspiracje z wiosennej łąki znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Jak Wam się podobają takie materiały?

Przy okazji zapraszam do udziału w ZRZUTCE >>>tutaj<<< na wsparcie i rozwój strony Przedszkolankowo.pl 🙂

Także Wy możecie zamienić się w małych detektywów i wspólnie z bazgrołkami poznawać wiosenną przyrodę, jeżeli jesteście ciekawi jak to zrobić to >>>TUTAJ<<< znajdziecie potrzebne wskazówki i materiały 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?