Dookoła wiosna zawitała… zatem jest to dobry czas, aby poznac mieszkańców wiosennej łąki. Tym razem ten tajemniczy świat małych stworzeń poznamy wspólnie z Detektywem Biedronką. Jesteście ciekawi kogo szukał? Dowiecie się tego z wiersza 🙂

Do wiersza przygotowane zostały ilustracje oraz kilka kart pracy 🙂 możecie również skorzystać z plansz które znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂 a pozostałe inspiracje z wiosennej łąki znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Jak Wam się podobają takie materiały?

Przy okazji zapraszam do udziału w ZRZUTCE >>>tutaj<<< na wsparcie i rozwój strony Przedszkolankowo.pl 🙂

Także Wy możecie zamienić się w małych detektywów i wspólnie z bazgrołkami poznawać wiosenną przyrodę, jeżeli jesteście ciekawi jak to zrobić to >>>TUTAJ<<< znajdziecie potrzebne wskazówki i materiały 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account