„Gdy słucham, co mówisz, słyszę, kim jesteś.”

Ralph Waldo Emerson

Mowa jest umiejętnością porozumiewania się. Aktem budowania i nadawania komunikatów językowych, ale także umiejętnością ich odbierania, rozumienia i przetwarzania. Według T. Milewskiego (1975) mowa jest dźwiękowym porozumiewaniem się dwóch lub większej ilości osób, gdzie jedna o czymś powiadamia, a druga słucha (fragment).

PLIK DO POBRANIA (cały artykuł)etapy rozwoju mowy

AUTOR: Dominika Jaskólska

Przedszkole Anglojęzyczne ,,First Step” 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?