Kolejna część przygód małych bazgrołków… tym razem wspólnie z przedszkolakami poznają tradycje wielkanocne… Zestaw zawiera, wiersz oraz ilustracje do wydruku. Karty pracy, które były przygotowane z myślą o młodszych dzieciach. Tym razem skromniej ponieważ na stronie jest już bardzo dużo materiałów na temat Wielkanocny i nie chcę się powtarzać 🙂

WIELKANOCNE INSPIRACJE BAZGROŁKÓW:

Poniżej znajdziecie do pobrania wiersz oraz dwie ilustracje do wiersza, z które bazgrołki dowiadują się o tradycjach świątecznych m.in. o kolorowych palmach, koszyku wielkanocnym, wielkanocnym śniadaniu i zajączku, który przynosi słodkie niespodzianki.

PLIKI DO POBRANIA:

Więcej wielkanocnych inspiracji znajdziecie na stronie:

 

1 komentarz
  1. Magda 2 lata temu

    Super pdla najmłodszychomoce dla

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account