PRZEDSZKOLANKOWY ŚWIAT BAZGROŁKÓW CZĘŚĆ 7: Bazgrołki poznają tradycje wielkanocne!

Kolejna część przygód małych bazgrołków… tym razem wspólnie z przedszkolakami poznają tradycje wielkanocne… Zestaw zawiera, wiersz oraz ilustracje do wydruku. Karty pracy, które były przygotowane z myślą o młodszych dzieciach. Tym razem skromniej ponieważ na stronie jest już bardzo dużo materiałów na temat Wielkanocny i nie chcę się powtarzać 🙂

WIELKANOCNE INSPIRACJE BAZGROŁKÓW:

Poniżej znajdziecie do pobrania wiersz oraz dwie ilustracje do wiersza, z które bazgrołki dowiadują się o tradycjach świątecznych m.in. o kolorowych palmach, koszyku wielkanocnym, wielkanocnym śniadaniu i zajączku, który przynosi słodkie niespodzianki.

PLIKI DO POBRANIA:

Więcej wielkanocnych inspiracji znajdziecie na stronie:

 

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Magda 28 marca, 2021 at 3:05 pm

    Super pdla najmłodszychomoce dla

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...