„Jak wspierać rozwój przedszkolaka?” (wyd. samo•sedno) taki tytuł nosi książka, autorstwa Moniki Sobkowiać, młodej, pełnej pasji i zaangażowania w to co robi nauczycielki, którą miałam okazję poznać, a do tego autorki bloga PaniMonia.

Jest to pozycja z zakresu literatury pedagogicznej, w której znajdziemy wiele cennych zagadnień, wskazówek oraz szereg propozycji działań takich jak: opis zabaw, doświadczeń, eksperymentów, które można wykorzystać podczas pracy z dziećmi. Autorka w bardzo przejrzysty sposób rozplanowała i zebrała wiadomości, które pozwolą usystematyzować wiedzę z dotyczącą rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym.

Do kogo skierowana jest ta książka? Uważam, że do tej publikacji powinni zajrzeć studenci pedagogiki, nauczyciele, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem oraz nauczyciele z długoletnim stażem pracy, którzy znajdą w niej wiele nowych pomysłów do zajęć. Pozycja ta skierowana jest również do rodziców, którzy szukają informacji dotyczących rozwoju dziecka w jego poszczególnych sferach oraz pomysłów na ciekawe zabawy, których celem jest nauka poprzez zabawę oraz zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności przez dzieci.

Podsumowując publikacja ta stanowi cenne źródło wiedzy oraz inspiracji do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Jako mama i zarazem nauczycielka serdecznie polecam ten poradnik rodzicom oraz tym, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Książkę możecie kupić >>>TUTAJ<<< 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?