JAK WSPIERAĆ ROZWÓJ PRZEDSZKOLAKA… czyli poradnik Moniki Sobkowiak

„Jak wspierać rozwój przedszkolaka?” (wyd. samo•sedno) taki tytuł nosi książka, autorstwa Moniki Sobkowiać, młodej, pełnej pasji i zaangażowania w to co robi nauczycielki, którą miałam okazję poznać, a do tego autorki bloga PaniMonia.

Jest to pozycja z zakresu literatury pedagogicznej, w której znajdziemy wiele cennych zagadnień, wskazówek oraz szereg propozycji działań takich jak: opis zabaw, doświadczeń, eksperymentów, które można wykorzystać podczas pracy z dziećmi. Autorka w bardzo przejrzysty sposób rozplanowała i zebrała wiadomości, które pozwolą usystematyzować wiedzę z dotyczącą rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym.

Do kogo skierowana jest ta książka? Uważam, że do tej publikacji powinni zajrzeć studenci pedagogiki, nauczyciele, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem oraz nauczyciele z długoletnim stażem pracy, którzy znajdą w niej wiele nowych pomysłów do zajęć. Pozycja ta skierowana jest również do rodziców, którzy szukają informacji dotyczących rozwoju dziecka w jego poszczególnych sferach oraz pomysłów na ciekawe zabawy, których celem jest nauka poprzez zabawę oraz zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności przez dzieci.

Podsumowując publikacja ta stanowi cenne źródło wiedzy oraz inspiracji do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Jako mama i zarazem nauczycielka serdecznie polecam ten poradnik rodzicom oraz tym, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Książkę możecie kupić >>>TUTAJ<<< 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...