“Jak wspierać rozwój przedszkolaka?” (wyd. samo•sedno) taki tytuł nosi książka, autorstwa Moniki Sobkowiać, młodej, pełnej pasji i zaangażowania w to co robi nauczycielki, którą miałam okazję poznać, a do tego autorki bloga PaniMonia.

Jest to pozycja z zakresu literatury pedagogicznej, w której znajdziemy wiele cennych zagadnień, wskazówek oraz szereg propozycji działań takich jak: opis zabaw, doświadczeń, eksperymentów, które można wykorzystać podczas pracy z dziećmi. Autorka w bardzo przejrzysty sposób rozplanowała i zebrała wiadomości, które pozwolą usystematyzować wiedzę z dotyczącą rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym.

Do kogo skierowana jest ta książka? Uważam, że do tej publikacji powinni zajrzeć studenci pedagogiki, nauczyciele, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem oraz nauczyciele z długoletnim stażem pracy, którzy znajdą w niej wiele nowych pomysłów do zajęć. Pozycja ta skierowana jest również do rodziców, którzy szukają informacji dotyczących rozwoju dziecka w jego poszczególnych sferach oraz pomysłów na ciekawe zabawy, których celem jest nauka poprzez zabawę oraz zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności przez dzieci.

Podsumowując publikacja ta stanowi cenne źródło wiedzy oraz inspiracji do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Jako mama i zarazem nauczycielka serdecznie polecam ten poradnik rodzicom oraz tym, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Książkę możecie kupić >>>TUTAJ<<< 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?