Mikołaj zbliża się wielkimi krokami… więc jest to dobra pora, aby napisać coś na temat gry edukacyjnej od PIATNIKA. Mowa o My First Activity, ta “planszówka” niedawno pojawiła się w naszym domu i bardzo zainteresowała mojego Mikołaja. Dlaczego? Chyba dlatego, że podczas pokazywania i odgadywania haseł byliśmy w ciągłym ruchu… a samo przygotowanie gry również sprawiło mu wielką radość. Nie jest to typowa “planszówka”, bo plansza do gry składa się z puzzli, które można samodzielnie ułożyć w taki sposób, by poszczególne elementy tworzyły trasę słoni do wodopoju. Zanim powstała ostateczna wersja naszej trasy, trochę czasu minęło 😉 ale udało się 🙂

Warto zaznaczyć, że My First ACTIVITY jest wielokrotnie nagradzaną grą edukacyjną, dzięki której możemy rozwijać u dzieci kreatywność, wzbogacać słownictwo o słowa w języku polskim jak  angielskim, a dwa słonie, które muszą dojść do wodopoju postawią wiele zadań do wykonania naszym maluchom 🙂 Plusem tej gry jest to, że możemy w nią grać w małym gronie (do 3 graczy) oraz z całą grupą przedszkolną (wystarczy podzielić dzieci na dwie drużyny). Dzięki prostym zasadom śmiało możemy grać z młodszymi przedszkolakami 🙂 Całość jest wykonana bardzo estetycznie 🙂 a poszczególne elementy zostały naprawdę solidnie przygotowane.

Podsumowując! Gra jest SUPER! Na pewno pozwoli Wam miło spędzić czas zarówno w rodzinnym gronie jak i podczas zajęć w przedszkolu. My First Activity stanowi źródło inspiracji, a wspólne rozegranie gry uatrakcyjni niejedno zajęcie 🙂 Więc jeżeli nie macie pomysłu na “mikołajkowe” upominki lub chcecie uatrakcyjnić swoje zajęcia to zachęcam do zakupu właśnie tej gry, którą znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂

 

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?