My First ACTIVITY czyli gra edukacyjna od PIATNIKA

Mikołaj zbliża się wielkimi krokami… więc jest to dobra pora, aby napisać coś na temat gry edukacyjnej od PIATNIKA. Mowa o My First Activity, ta „planszówka” niedawno pojawiła się w naszym domu i bardzo zainteresowała mojego Mikołaja. Dlaczego? Chyba dlatego, że podczas pokazywania i odgadywania haseł byliśmy w ciągłym ruchu… a samo przygotowanie gry również sprawiło mu wielką radość. Nie jest to typowa „planszówka”, bo plansza do gry składa się z puzzli, które można samodzielnie ułożyć w taki sposób, by poszczególne elementy tworzyły trasę słoni do wodopoju. Zanim powstała ostateczna wersja naszej trasy, trochę czasu minęło 😉 ale udało się 🙂

Warto zaznaczyć, że My First ACTIVITY jest wielokrotnie nagradzaną grą edukacyjną, dzięki której możemy rozwijać u dzieci kreatywność, wzbogacać słownictwo o słowa w języku polskim jak  angielskim, a dwa słonie, które muszą dojść do wodopoju postawią wiele zadań do wykonania naszym maluchom 🙂 Plusem tej gry jest to, że możemy w nią grać w małym gronie (do 3 graczy) oraz z całą grupą przedszkolną (wystarczy podzielić dzieci na dwie drużyny). Dzięki prostym zasadom śmiało możemy grać z młodszymi przedszkolakami 🙂 Całość jest wykonana bardzo estetycznie 🙂 a poszczególne elementy zostały naprawdę solidnie przygotowane.

Podsumowując! Gra jest SUPER! Na pewno pozwoli Wam miło spędzić czas zarówno w rodzinnym gronie jak i podczas zajęć w przedszkolu. My First Activity stanowi źródło inspiracji, a wspólne rozegranie gry uatrakcyjni niejedno zajęcie 🙂 Więc jeżeli nie macie pomysłu na „mikołajkowe” upominki lub chcecie uatrakcyjnić swoje zajęcia to zachęcam do zakupu właśnie tej gry, którą znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂

 

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...